Kontaktujte nás

Menu Zavřeno

Nabízíme nejběžnější technologie potisku triček. Níže uvedenými technologii dokážeme vyhovět téměř všem požadavkům našich zákazníků. 

Digitální potisk

Textil je potištěn na speciální tiskárně obdobným způsobem jako papír v tiskárně. Potisk není takřka nijak omezen. Je možné tisknout různé barvy, přechody i jemné detaily (např. fotky). Jediným limitem je tisknutelná plocha (podle velikosti tiskárny). Díky tomu, že inkoust se nanáší přímo na vlákna textilu, je zachována vzdušnost textilu.

FLEX a FLOCK potisk (nažehlovačka)

Jedná se o tzv. „nažehlovačku“ motiv se na plotru vyřeže ze speciální fólie a ta se následně za vysoké teploty a tlaku zažehlí na textil. Tento způsob potisku je vhodný pro jednoduché motivy, bez barevných přechodů.

Sítotisk

Asi nejběžnější technologie potisku pro tisk větších nákladů triček. Vhodná pro dávky od 30 ks výše. Princip spočívá protlačování barvy přes šablonu motivu (tzv. síto => proto sítotisk). Pro každou barvu motivu je třeba připravit 1 ks síta. Tzn. pokud máme např. tříbarevný motiv, potřebujeme tří síta. Jednotlivé barvy se následně vrství na textil. Příprava síta je poměrně náročná proto se nevyplatí využít tuto technologii u menších zakázek.