Kontaktujte nás

Menu Zavřeno

Máte nápad, představu nebo dokonce vlastní návrh trička, mikiny nebo čepice? Chcete Váš motiv přenést na textil? Pomůžeme Vám s tím!

Jak začít? Ozvěte se!

Máte několik možností!

  1. Napište e-mail na trikar@trikar.cz . Pokud máte již hotový motiv, můžete ho rovnou přidat do přílohy e-mailu. Pokud máte jen představu, pokuste se nám ji co nejlépe popsat.
  2. Zavolejte na +420 722 965 719 a domluvíme se.
  3. Pokud jste počítačově a graficky zručnější, navštivte naši stránku www.trikostroj.cz a vytvořte si vlastní potisk s využitím dostupných motivů nebo nahráním vlastního motivu a tričko rovnou objednejte. K dispozici Vám bude databáze klipartů, fontů, tvarů … tričko zde pořídíte již od 330 Kč vč. DPH !  Navíc práce v editoru Vás bude bavit 🙂 

A co dál? Teď je to na nás!

Vždy Vás kontaktujeme a podle poskytnutých informací sdělíme předběžnou cenu, případně připravíme grafický návrh trička. Většinou Vám nabídneme několik variant v různé cenové relaci.

Zároveň navrhneme vhodný textil, podle toho k jaké příležitosti tričko máte a  jakou technologii potisku použijeme. Můžeme si také domluvit schůzku u nás v dílně, kde si můžete textil „osahat“, případně kouknout na skutečné barvy. Máme zde také spoustu katalogů, pokud byste zatoužili po nějakém „exotickém“ textilu.

Schválení motivu a ceny

Teprve ve chvíli kdy souhlasíte s cenou a návrhem trička, odsouhlasíme si velikosti a barvy, pouštíme se do výroby trička. Před začátkem práce může být vyžadována zálohová platba, neberte to prosím jako projev nedůvěry, ale doba si to bohužel žádá a trička s Vaším unikátním potiskem jen těžko prodáme někomu jinému.

Výroba

Vždy se snažíme Vaši objednávku dokončit v nejkratším možném termínu. Podle vytíženosti výroby, složitosti motivu, počtu triček (mikin, čepic…) se doba výroby pohybuje od 3 do 14 dnů.

Přibližně 70% zakázek vyřídíme do 1 týdne od zadání do výroby. V případě sítotisku je doba výroby do 2 týdnů.

Pokud na tom budete trvat, můžeme výrobu značně urychlit a 1 ks trička vyrobit i do druhého dne, ale není to zadarmo. V tomto případě si budete muset připlatit za expresní výroby. Konkrétní příplatek sdělujeme na vyžádání, podle aktuální vytíženosti výroby.

Dodání

V případě, že jste z Kutné Hory a okolí, můžeme si tričko po předchozí domluvě předat osobně (tričko musí být zaplaceno předem). Pokud preferujete zaslání trička na Vaši adresu, posíláme tričko nejlevnějším možným způsobem (obvykle jako doporučený dopis – Česká pošta), alternativně je možné zaslat tričko na jakoukoliv pobočku Zásilkovny (www.zasilkovna.cz) a zde si jej v pohodě vyzvednete :-).